1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A bone me kriju poste veq me

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 28 Maj 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  N 2020 a bon me kriju poste ne web me adsense vetem me foto , ose me video ,
  psh Pitbull in Amerikca ni postim , masnej top pitbulls dmth veq image ne post edhe title a paraqet problem faleminderit
   
  bthaci pëlqen postimin.
 2. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk te pranon, sepse kerkon shum tekst. +1k fjale per post
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  nese je i pranun ne adsense duhet me bo kom pa disa website qe jon me profesion photographer edhe qesin vetem foto dhe kan reklama adsense mirpo ti munesh naj pershkrim tvogel me shkru ki material per pitbulla sa dush
   
 4. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  367
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po prandaj po pyti se ka shume weba qe jan vetem me Image po kan adsense full vetem me title
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  sjam i sigurt se a e lejon adsense apo perdorin ndonje trik prit dhe komente prej ndonje antari qe ndoshta ka pas pervoje me ksi rasti
   
  profesori pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...