1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A bon rewriter per Article SEO

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga ardd, 1 Gusht 2022.

 1. ardd

  ardd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kam degjuar se shum website punojn me rewriter bot te mire, dhe kan perfitime te medha dhe nuk jan penalizuar nga google?

  Nese ka mundsi ndonje info
  Ju faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...