1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A bje porosi ks

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 7 Mars 2023.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ebay.de edhe amazon.de a bjen porosi kosov
   
 2. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  ebay bjen ne kosove
   
 3. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
   
 4. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Transporti ish shum i shtrejt
   
 5. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  aliexpressi bjen ne ks
  un kam ble android box ne ebay i hargjova 120 euro dhe ne at koh ne ebay ishin disa shitesa scam kishin qe hakera , un kam ble android box nga 11 , 18 me i shtrejti , dhe asnje sme erdh , dhe pash ne internet ku thonin mos blini ne ebay se ka shum shitesa scam
  nga ajo dit skam hy mo ne ebay , sme kujtohet viti
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  e bere report ?
  si perfundoi c'eshtja

  personalisht blej vetem me anen e paypal qe ne raste te tilla te mar refound
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 7. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Alibaba a bjen
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,323
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Alibaba eshte per blerje me shumice
   
 9. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Aliexpress shum te lart transportin
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,323
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka edhe falas shume. Tani varet cfare kërkon
   
  tonkeri pëlqen postimin.
 11. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  413
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  53
  per popullaten e kosoves, mos blini ne aliexpress me country kosova sepse qmimet si produkt i kan te shtrejta dhe transporti osht i shtrejt, pershembull tek adresa
  Emri: Filan
  Mbiemri: Fisteku
  Adresa: Filan Fisteku nr.5
  State: Kosovo
  City: Prishtina ose ne raste te tilla nese ska state tek city e bon Kosovo/Prishtina
  ZIP: 10000 [ tek zip albania eka me 4 numra , kosova me 5 psh prishtina eka dhjet mi 10000, mundesh me bo edhe nje mi 1000"
  ====================================================================================================================
   
 12. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ebay.com a bje ne ks
   
 13. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  po
   
 14. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  644
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  83
  Adresen e pranimit duhet te ja beni Albania sepse nese e len Kosovo transporti eshte qesharak i kushtueshem 20 fish me i madh se zakonisht ,kshtu qe shtetin e len Albania ndersa region : Kosovo , qyteti psh Prishtine dhe numri i zip code psh 31000
   
 15. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mund ti merr parate tjera ne card nese baj veq 1 porosi se dyqysh nese kam shum para ne bank mos asht rrezik
   
 16. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  321
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  68
  Jo vlla paret ti marin veq sa osht pagesa, shlir porosit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...