1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ben ky laptop

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 3 Qershor 2020.

 1. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje a ben ky laptop per programim?
  Acer Travelmate P258M 8GB RAM; I5 2.3 GHZ; 256GB SSD; 15.6 inches
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  784
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  nese e ki per pune psh programm ose najsen bon deri dikun amo per gaming nuk bon
   

Shpërndaje faqen

Loading...