1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje A ben ky laptop

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 27 Prill 2020.

 1. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  HP E8440 4GB RAM
  I 5 M 540 2.53 GHZ
  160 GB SSD HD
  DVD
  Wifi
  LAN
  14 inch
  card reader
  Bluetooth
  USB 2.0 qmimi 120 euro a ja vlen per programim si dhe per studime
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ky ja vlen per me thy doren por nese do te besh diçka me shume ngriti parametratdo te ndigmoje dhe ty ne Pune tende, Nase e ke buxhetin e limituar mjafton dhe ai si fillim
   
  Last edited: 27 Prill 2020
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Per cfar gjuhe te programmimit pasi qe psh per PHP HTML CSS MYSQL nuk nevoiten performancat edhe aq te mira pasi qe mund te perdoresh xampp dhe sublime text editor apo notepad ++ .
   
 5. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Per keto me nevojiten per tjt asgje
   
 6. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  te ben pa problem mos e vrit mendjen.
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  per sen svyn ky pot kallzoj , nashta per html css bon amo per php mysql e javascript jo
   
 8. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per 120 euro nuk eshte i keq
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...