1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

A ban ad breaks payments kosovo,please ndihmonum djem?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga jetliri1112, 7 Gusht 2019.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Te shteti aty e kom lon fake usa adress po te payment a muj me lan kosov edhe me shtu banken teme tkosoves?
  kqyrne foton:
  https://ibb.co/1GSk0t3
   
 2. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ndihmonum bre djem
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  297
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese ki payoneer bone me to, usa
   
 4. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  skam payoneer po du banken direkt me shtu nfacebook
   
 5. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,218
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  183
  Nuk tbon direkt bank tkosoves po hape paypal edhe qit kartel t'kosoves shtine n'paypal paret kur dalin dalin n'paypal ti prej paypal i bon withdrav dmth transfer n'kartelen qe ja jep t'kosoves edhe ski problem asniher....
   

Shpërndaje faqen

Loading...