1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

90% OFF - BLACK Friday Sale

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 23 Nëntor 2021.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  PROVIDERI ME I KERKUAR NGA JU TANI ME OFERTAT ME TE QMENDURA NE RAJON E SIPER ERDHI !!!

  FILLOJM ME SHARED HOSTING - NDERSA NE DITET NE VIJIM VAZHDOJM ME ZBRITJE 90% NE SERVERA.

  PAKETA FISH
  50 GB NVME
  PA LIMIT TRAFIK
  2 DOMAINE SHTESE (ADDON DOMAINS)
  CPANEL
  SSL FALAS PA KUFI
  OPTIMIZIM PER WORDPRESS
  PA KUFI EMAILE , DATABAZA
  PHP SELEKTOR , CLOUDLINUX
  MBROJTJE DDOS (OVH DATACENTER)
  €7.00EUR PER 1 VJET


  PAKETA SHARK
  100 GB NVME
  PA LIMIT TRAFIK
  10 DOMAINE SHTESE (ADDON DOMAINS)
  CPANEL
  SSL FALAS PA KUFI
  OPTIMIZIM PER WORDPRESS
  PA KUFI EMAILE , DATABAZA
  PHP SELEKTOR , CLOUDLINUX
  MBROJTJE DDOS (OVH DATACENTER)
  €11.00EUR PER 1 VJET


  PAKETA WHALE
  300 GB NVME
  PA LIMIT TRAFIK
  PAKUFI DOMAINE SHTESE (ADDON DOMAINS)
  CPANEL
  SSL FALAS PA KUFI
  OPTIMIZIM PER WORDPRESS
  PA KUFI EMAILE , DATABAZA
  PHP SELEKTOR , CLOUDLINUX
  MBROJTJE DDOS (OVH DATACENTER)
  €18.00EUR PER 1 VJET

  LINKU PER POROSI: https://dedi.al/cp/index.php?rp=/store/shared-hosting
  KUSHTET E PERDORIMIT: https://dedi.al/terms.html
  PAGESAT: PAYPAL , BITCOIN & BITCOIN CASH

  AKTIVIZIMI ESHTE INSTANT MENJEHERE PAS PAGESES.
  QMIMET NDRROHEN DERI NE DATEN 29.

  HAPPY BF TO ALL.
  DARDANI
   
  Slumerican, Poshnjari dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,258
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  O SHOQ MA LIRE SE FAL I PASKE BO HALLALL
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Edhe fale i kemi dhane gjithe , flm :)
   
  getrich pëlqen postimin.
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Dardan. A kemi ndonje ofert 1 vjecare per VPS?
  Faleminderit.
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  983
  Pëlqimet:
  316
  Pikë nga trofetë:
  93
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  1gbit eshte shared port
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  2GB Special ( Black Friday)

  • 1 CPU @3.0GHz

  • 2GB Memory DDR4

  • 20GB Space

  • 1 Gbps connection

  • 1 TB bandwidth

  • Windows & Linux

   €20.00EUR / 1 VJET / 14 LOKACIONE

   VETEM 1 NE STOCK PER FORUMIN ITSHQIP

   ORDER NOW
   
 9. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam edhe 1 muaj abonim tek nje vps. A te pres per te tjerat a po te zgjedhi nje nga kto?
  Jam ne dilem mes
  Black Friday Special 3 dhe
  Black Friday Special 4

  Ket qe e kam ende eshte ne Turkey. Ne te kalumen kom perdor shume Germany location per pune te mia po besoj qe me mire me marr pakon Special 4 pasi qe lokacioni osht ne Germany
   
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Gjermania ka Network Premium , ofertat jan kto dhe nuk ka tjera per vps poashtu jan me stok te limituar. Nese deshiron per pakete te veqant (kostum) me kontakto ta bej nje pako.
  Zgjedhja e jotja eshte :)
  Qdo te mire
   
  Last edited: 26 Nëntor 2021
 11. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  TE GJITHA PRODUKTET QE I KEMI PAS NE STOK PER BF JAN SHIT.

  FALEMINDERIT , SHIHEMI VITIN TJETER :)
   
  Slumerican pëlqen postimin.
 12. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  72
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje @DardanDaci

  A keni ndonje ofert per VPS me abonim 1 vjecar kto dite?
   
 13. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,280
  Pëlqimet:
  970
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pershendetje

  Oferta nuk kam momentalisht por mundem me te ofru zbritje nese kryen pagesa 1 vjeqare.

  Qdo te mire
   

Shpërndaje faqen

Loading...