1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

6 Large Splash Textures /// nga deviantart

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga ZeroCooL!, 31 Dhjetor 2012.

 1. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Besoj se ju duhen dikujt kto


  Code:
  http://browse.deviantart.com/?q=Splash+Texture#/d32fn5i

  foto nuk paraqita pasi qe mundeni me hy permes linkut del fotoja vet :D
   
 2. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  edhe harrova me cek qetu tash i qes kejt Resourset qka tmuna :D

  qe edhe Large Textures

  Code:
  http://browse.deviantart.com/?q=+Color+Textures&offset=48#/d26a5q4
   
 3. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  faqe per Dizajne (Tutoriale) besoj se do ju ndihmoj ndokujt :d


  Code:
  http://blog.templatemonster.com/2012/09/06/new-photoshop-text-effect-tutorials/
   
 4. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shum mpelqyen qeto tutoriale, edhe ishin te shpjegune mir.
  Kush e din photoshopin kuptohet.

  Ok fenks.

  Happy New Year.
   
 5. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mven mir qe tkan pelqy edhe pse normal sjon tutoriale tmijat por ja vlen me i qit kto edhe mir e ki se shum mir jon tshpjegume amo pa pas pak pervoj ne photoshop se kupton do sene
   
 6. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  100 professional Fonts nga Deviant ART

  Code:
  http://browse.deviantart.com/?q=150+FONTS#/d54ec17
   

Shpërndaje faqen

Loading...