1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

- 5 WebHosting Falas -

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga GameOver, 13 Mars 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje

  Sot deshta me i ofru 5 web hosting falas per antaret e forumit itshqip.

  Ju kisha lut vetem ata qe kan nevoj muni me mar paketen "Basic Hosting" " Disk Quota 20GB
  Monthly Bandwidth 400GB" falas per 1 vit, mos krijoni accounta ktu ne forum me i mar ka 2 , ti marin krejt ka 1 per ata qe kan nevoj.

  Ata qe dojn vetem te shenojn ktu ne tem "e mora" pra ksaj here vetem 5 veta, pastaj me dergoni mesazh tek une e dergoj webin edhe promo code hosti aktivizohet brenda 1-5 ore.

  Faliminderit.
   
  @science, pumma, D3LL4 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje,

  Jam i interesuar dhe do doja te provoja hosting tuaj.

  Faleminderit
  Albani

  Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
   
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  A Mund Mema Dergu Njo Ne Private Ta Provoj /
   
 4. arsen mesri

  arsen mesri Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  do doja te provoja hosting tuaj.
   
 5. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po ashtu edhe une.
   
 6. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje Mundem edhe une ?
   
 7. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  501
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje per 5 antart jon dergu promo codet edhe webi.

  Tema munet mu mbyll ktu.
   
  @science pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...