1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes 45 mij dollar bitcoin, Pagesa cash, Tirane

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Albcrypto, 23 Nëntor 2018.

 1. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  Çmimi:

  100%
  Shes 45k$ bitcoin, pagesa cash Tirane, me kontaktoni x numrin e telit ose lini numrin tuaj ne komente, rate esht 1:1, per me pak mos humbni koh
   

Shpërndaje faqen

Loading...