1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

40.000 Drivers ( XP / Vista / Win7 )

Tema tek 'Drivera' e hapur nga .bLeedi`, 27 Mars 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. .bLeedi`

  .bLeedi` Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mesazhi eshte modifikuar nga stafi pasi nuk jane respektuar rregullat
   
 2. IceWell

  IceWell Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Brroo njeri se shum te mir jon i kom test ;)
   
 3. c:\>

  c:\> Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ke mundesi te na postosh linqe RApidshare?
   
 4. N@!M!

  [email protected]!M! Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shum FLm pOsT me Vler Bravoo..
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...