1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

4 Foto domethenese per PS,FL,AI,ID

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga *VLORI*, 26 Shtator 2012.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,106
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  128
  [​IMG]
  Code:
  http://www.thepaperwall.com/wallpapers/computer_tech/big/big_1325c66de18035b5bb08161ecad97759d55953d6.jpg
  [​IMG]
  Code:
  http://www.thepaperwall.com/wallpapers/computer_tech/big/big_1b0d851bc03e5f1c9a9dbeed2cf034c9f6fd79a9.jpg
  [​IMG]
  Code:
  http://www.thepaperwall.com/wallpapers/computer_tech/big/big_58f220e62f8539dd211eba8d9c194c316a440512.jpg
  [​IMG]
  Code:
  http://www.thepaperwall.com/wallpapers/computer_tech/big/big_6e07bad70bfebc4ecb833c1246c9633cf2db3c94.jpg
   
  Shehat pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...