1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes 4 Fanpage Facebook!

Tema tek 'Shitje' e hapur nga FROXI, 22 Prill 2020.

 1. FROXI

  FROXI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshëndetje!

  Kam 4 fanpage Facebook-u për shitje:

  1. 27K - Top AL & KS - 100€ Nuk ka aktivitet.
  2. 27K - Top AL & KS - 100€ Nuk ka aktivitet.
  3. 118K - Top AL & KS - 750€ Super aktive.

  4. 238K - Top AL & KS - 1500€ Super aktive.
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  mi dergo linkat pm kto aktivet
   

Shpërndaje faqen

Loading...