1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

3d-action - Photoshop

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga ikud, 29 Shtator 2011.

 1. ikud

  ikud Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. ak47***

  ak47*** Anëtar Aktiv

  Postimet:
  308
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Qikjo shum e fort te koka a. Flm shum.
   

Shpërndaje faqen

Loading...