1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë 3 Web Hosting falas (zgjedh numrin)

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga shqipbook, 7 Shkurt 2019.

 1. shqipbook

  shqipbook Anëtar Aktiv

  Postimet:
  459
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. senti

  senti Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  si nuk fitova asnjehere ca terrsi hahhaahaha.. suksese per punen shqipbook :)
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 3. shqipbook

  shqipbook Anëtar Aktiv

  Postimet:
  459
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  38
  haha me vjen keq
  por do ket dhe oferta tjera me kalimin e kohes
  Faleminderit gjithve :)
   
  senti pëlqen postimin.
 4. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  shqipbook pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...