1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes 3 Fanpage dhe 2 grupe dhe 15 accounte fb 5k friendsa

Tema tek 'Shitje' e hapur nga gjevor, 14 Qershor 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Pershendetje, jam duke heq dore nga puna online dhe dua te shes gjithcka kam.

  2 grupe me nga 100k members
  2 grupe me nga 15k+ members
  2 fanpage me nga 50k+ fansa
  1 fanpage me 14k+ fansa
  15 accounte facebook me 5k friendsa.
  A ka kush qe i blen te gjitha dhe sa lek jeni ne gjendje te ofroni. Ofertat ketu ose ne privat.
   
 2. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  A osht naj grup ose fanpage me fansa shqiptar nese po mi dergo ne pm
   
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Mora 4 add edhe ni grup . Ja dergova pagesen paypal shum korrekt mi dha pasi mori pagesen . Fansa top usa duken se kan .
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Jane te huaj te perzier. Shumica usa
   
  Last edited: 14 Qershor 2017
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  A mundesh me mi dergu qmimet per gjitha me rend vlla
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Kam deshire me i shit te gjitha njeheresh vlla se du me investu diku
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po okej de dergomi qmimet ,
  krejt me rend edhe total .
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Po ti dergoj ne pv
   
 9. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mun me mi dergu edhe mu linkat ? npm edhe qmimin
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Ti dergoj ne pm
   
 11. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Qe ti biem shkurt mos me u lodh kot ne pv. Nuk i shes tek e tek. Nuk dua bashkepunime. Du me i heq te gjitha e me investu diku tjeter.Flm

  2 grupe 100k x 200= 400 euro
  2 grupe nga 15k= 50 euro
  1 fanpage 50k = 70 euro
  1 fanpage 50k= 100 euro
  1 fanpage 14k = 50 euro
  16 accounte × 15= 240 euro
  Total 910 euro

  Mund ti merni te gjitha per 700 euro
  Linqet jau dergoj ne pv per te interesuarit.
   
 12. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  A bon mi pa linkat vlla?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Bon vlla por jo ketu, me shkruaj ne facebook ose ne pv dhe diskutojme.Grupet jane secret duhesh me qen anetar me i pa. Me jep fb te bej member ose moderator dhe flasim.
   
 14. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  qomi edhe mu linkat, edhe a jon fb accountat te vjeter ?
   
 15. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Fb jane accounte te vjeter.Duhet te jesh member qe te shofesh grupet se jane sekret. Me jep fb tend ne pv te bej editor dhe shif statistikat
   
 16. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  mund ti tregosh grupet
  dhe qfare fansa kan kto 100k+
   
 17. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Lexoje temen bos. Grupet jane sekret nuk i shef dot pa qene anetar. Fansat jane te perzier
   
 18. Reaven

  Reaven Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jam i interesuar per grupet dhe faqet .
   
 19. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Te ktheva pergjigje ne privat.
   
 20. geraldhost

  geraldhost Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  jam i interesuar dhe une
   

Shpërndaje faqen

Loading...