1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes 3 Fan page me nje super Qmim

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Edm0nd, 4 Dhjetor 2017.

 1. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Shiten 3 faqe me super qmim nese mirren te trija bashk, per ata qe jane te interesuar mund te me shkruajn ne pm. rreth links e qmimit ( faqet jane worldwide jo ndonje shtet i vequar si usa).
  Faqet jane: 212k ,96k, 93k Likes, temat e faqeve jane nga me te ndryshmet.

  Arsyeja e shitjes: skam kohe te madhe qe te merrem me te gjitha.
   
 2. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qomi faqet ne pm bashk me qmime
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Npm linkat edhe qmimet
   
 4. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  nese ke mundsi linkat pm dhe cmimet
   
 5. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tani jav dergova infot ne pm, me falni se tash pata kohe te hyje ne forum.
   
 6. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  edhe mu po se pate bezdi :)
   
 7. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  pa problem vllaqko
   
 8. insingi

  insingi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 9. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  sure
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,057
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Mi dergo dhe mua .
   
 11. Mentoor

  Mentoor Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mi dergo edhe mua
   
 12. benardhaxhijaj

  benardhaxhijaj Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  26
  pm bruh, nese veq nuk ke tregtu hala
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Linket dhe cmimin po munde
   
 14. Blendonq

  Blendonq Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  qe sjan shit ala dergomi edhe mua ne pm. flm
   
 15. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  mi dergo edhe mu
   
 16. Lion

  Lion Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  linqet dhe cmimin
   
 17. LexoOn

  LexoOn Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Dergomi linqet dhe çmimet. Flm
   
 18. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  pm nese mundesh
   
 19. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dergomi linqet dhe çmimet nese nuk i ki shit ende ?
   
 20. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mi dergo në PM linkat e faqeve dhe çmimet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...