1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

2019-a

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga omega_web, 8 Shkurt 2019.

 1. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  549
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje forumi,
  Si e filluat 2019?A po fitoni ndonje cent?

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   
  @science dhe KMN pëlqejnë postimin.
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershednetje,

  ket vit me fitim e kan nis vetem marketat, na tjert po presim mu bo mir.
   
  KMN dhe omega_web pëlqejnë postimin.
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  38
  ti cna thua per vete pasi ke hapur edhe thread?
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Janari-shkurti gjdoher jen kon pak ma dobt se fillimi vitit veq tash prej Marsit inshallah po shpresojm shum qe bohet mire..
   
  omega_web pëlqen postimin.
 5. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Më mirë se 2018 fillimi...
   
  omega_web pëlqen postimin.
 6. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  549
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per mua ka filluar shume mire ky vit.Qe nga dhjetori e ketej me ka ecur mbare.

  Inviato dal mio SM-A520F utilizzando Tapatalk
   
  p3n7357 dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...