1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

2 punimet e fundit

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga iboanonymous, 25 Tetor 2019.

?

RATING

Poll closed 1 Nëntor 2019.
 1. 5

  25.0%
 2. 4

  0 vote(s)
  0.0%
 3. 3

  25.0%
 4. 2

  50.0%
 5. 1

  0 vote(s)
  0.0%
 1. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  pershendetje grupi, deshta tju pys rreth punes qe e kom bo koht e fundit permes worpdress edhe kisha dasht me dit mendimet e juve apo ni rating prej juve, 2 kto sites jon customize me wordpress edhe kisha dasht me dit a kom bo najsen sipas mendimit tjuve?
  sites:
  1. www.blitznews24.com
  2 www.colorexpresstshirts.com
   
  Universal pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Të jemi pak më konkrent çfarë mendimi do?
  Rreth themes apo rreth idesë? Apo diçka tjetër? Pse nuk jeni më të qartë në temat që hapni?
   
 3. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  rreth dizajnimit te faqeve
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me sa pashë themet nuk i ke bërë ti. Apo jam gabim?
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 5. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shume te thjeshta
   

Shpërndaje faqen

Loading...