1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur 2 kanale ne yt me nje addsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 9 Maj 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh

  A bon me nje gmail me i kriju 2 kanale edhe mi lidh me nje adssense
  Faleminderit
   
 2. CippiBOY

  CippiBOY Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  po
   
  arditiii pëlqen postimin.
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo dy po edhe 10
   
  arditiii pëlqen postimin.
 4. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Flm per pergjigjjen
  Kam dhe nje tjt pytje
  Ne adssense a ban qfardo llogari bankare jasht ks, cilido shtet per mi terhek parat
  Edhe a ben nese ajo llogari bankare eshte me emer tjeterkujt
   
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese osht Itali duhet llogaria italis , nese osht Sllovei e Sllovenis , nese osht Albania e Albanis ,
  vetem bo lek ti , bo kanale monetize
   
  Mr.Gh0$T dhe arditiii pëlqejnë postimin.
 6. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nvaret adsensin si e kom bo shtetin dmth
  Flm shum rrespekt
   
 7. CippiBOY

  CippiBOY Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  jo emri i njejt duhet me kan mos hap llogari adsensi ne emer tan e te dhanat e tjeter kujt ne payoment se te bllokon mas do muajve
   

Shpërndaje faqen

Loading...