1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes 2 instagrama me fansa te huaj

Tema tek 'Shitje' e hapur nga RexhepS, 25 Janar 2018.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
 2. Mario Koka

  Mario Koka Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese ke adult +30k mtrego ta blej
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  jo vlla skam tjer pos ktyne
   

Shpërndaje faqen

Loading...