1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes 2 domain-a

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Blerim R., 14 Qershor 2013.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shes 2 domaina:

  www.KanaliShqip.com
  -i blere ne GoDaddy
  -data e blerjes: 11 Mars 2013 (ka edhe 8 muaj afat)
  -data e skadimit: 11 Mars 2014

  www.ShikoTani.com
  -i blere ne Namecheap (ENOM, INC)
  -data e blerjes: 02 Prill 2013 (ka edhe 9 muaj afat)
  -data e skadimi: 02 Prill 2014

  Te dy domainat jan te mire per: Filma/Video/Foto/Ngjarje interesante, etj etj

  Cmimi: 10 euro per te dy
  Pagesa: Per te interesuarit mund te flasim ne PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...