1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

2-3 Kombinime te Fotove

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga The|Rockstar, 5 Mars 2010.

 1. The|Rockstar

  The|Rockstar Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A din naj antar kty me ma dizjnu ni foto duke i kombinuar 2-3 foto a ma shum , me vyn shum ku design! per madhesite e kto tjerat ju tregoj~! vetem deshiroj te di a din naj kush! nese PO atehere ne tme tregon ;)

  Per me gjersisht flasim ne PM! :roll:
   
 2. uck_aksh

  uck_aksh Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  mundomi met ndimu
   
 3. The|Rockstar

  The|Rockstar Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  aha a munesh qitash ose naj dit mu ma bo ni logo! ti dergoj te dhenat , edhe me thuaj kur je i gatshem!
   

Shpërndaje faqen

Loading...