1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

1337day.ooo Shikoni pak kete blog

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Albert Krasniqi, 22 Janar 2019.

 1. Albert Krasniqi

  Albert Krasniqi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Prsh desha te ndaj me ju blogun tim 1337day.ooo" blog qe ofrojm lajme ditore dhe ndajm informacione per teknologji - terme teknologjike . Blogi eshte i ndertuar ne blogger . Templati eshte ende i pa perfunduar dhe do ta ndryshoj se shpejti. Pse kam zgjedhur te ndaj lajme ditore " arsya eshte e thjeshte te mbledhi bugjet per te paguar vitin tjeter emerin e domen -it" dhe inshalla arrij te siguroj fond te mjaftushem fond te paguaj sherbim " hosting ne wordpress".. Tdashur anetar te forumit nqf se vizitoni blogun tim "a mund tme jepni ndonje klikim mbri baneret sidomos ata qe jetojn ne mergim" Gjithashtu nese ndonjeri ma gjen nje link te kesaj theme "korve personal blogger template " versionit nulled ma dergoni ne pm. Gjith te mirat per mbar stafin e forumit dhe anetaret.
   
 2. pumma

  pumma Anëtar Aktiv

  Postimet:
  449
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Blog koti , full virusa ne host dhe postime copy paste, te kshilloj te mos humbesh kohe ne kete drejtim!
   
  @science pëlqen postimin.
 3. @science

  @science Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  Edhe mua antivirusi më bllokoi tek kjo faqe, Nuk jam njohës i js mund të më tregoj ndonjë antar se pse kete script antivirusi im e merr si keqdashës 'malicios'?
  Code:
  [[<script src="//pushlinck.com/ntfc.php?p=2259663" data-cfasync="false" async="async" onerror="_ttecxw()" onload="_qvblbr()" ></script>]]
   
 4. @science

  @science Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  ??ndonjë ide
   
 5. exploit.al

  exploit.al Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Domain pushlinck.com mund te jete blacklisted
   
  @science pëlqen postimin.
 6. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  E ke shume keq te strukturuar, full me rreklama, sapo e hap te shfaqet nje popads, qe behesh shume e bezdisshme per vizitorin, te duhet te reshkasesh 1km qe te fillosh te lexosh arrikullin ( versioni mobile po shikoj). Arrikujt i ke shqip qe me ads te duhen 1ml vizitor te besh "1$", gje qe eshte mundim i hedhur kote. Themen nderroje se e ke full, po full me code te demshme. Suksese
   

Shpërndaje faqen

Loading...