1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë 100 kurse së bashku me certifikatë

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga OmeRfrom02, 13 Maj 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Taboo, Poshnjari, olsi26431 dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit Omer
   
  OmeRfrom02 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...