1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

100 euro BTC

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga elliot, 12 Prill 2020.

 1. elliot

  elliot Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Pershendetje!
  Kam ja 100 euro bitcoin per te shitur edhe mu deshen ti shisja neser

  Kush jeton ne tirane dhe ka mundesi te mi bleje te me kontaktoj ktu!
   
 2. elliot

  elliot Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  I shes 100 euro per 90
   

Shpërndaje faqen

Loading...