1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë 10 webhosting per antaret e ItShqip nga BuyWebHosting.net

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga armend zeqiri, 11 Tetor 2016.

 1. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  282
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje te gjithve pasi qe Znetlive.com ( https://forum.itshqip.com/threads/net-domain-free-falas.49229/ )
  ofron domain falas keto 2 dit, un do ju ofroj 10 webhosting nga paketa baze:

  • Unlimited Disk Space
  • Unlimited Bandwidth
  • Unlimited Email Accounts
  • cPanel Control Panel
  • 1 Domain hosted
  Per te mare hosting duhet te tregoni projektin tuaj cfar keni ndermend per te zhvilluar, 10 projektet qe do te marin me shume pelqime nga antaret tjer mbrenda 48 oresh (fillon tani ora: 17:00 data: 11.10.2016 - mbaron me 13.10.2016 ora 17:00) do te marin paketen. (kjo eshte sepse shumica i marin kot dhe nuk i shfrytzojn)

  Pra e keni gjithcka falas domain nga znetlive.com e cila jep falas sapo e regjistrova nje domain dhe funksionon dhe hosting e keni nga buywebhosting.net.
   
  NeC pëlqen postimin.
 2. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Te lutem nje host per mua pasi me ka ngelur projekti i pa perfunduar pasi nje antar ketu na dha host falas e me von na i ndaloje sherbimin, e dua per http://newsmag.top/
   
 3. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  @armend zeqiri me sa po shoh une isha i vetmi qe ju pergjigja thirjes tende
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,672
  Pëlqimet:
  288
  Pikë nga trofetë:
  213
  se di pse por un kam nje pershtypje jo te mire per hosterat shqiptare, pasiqe u zgenjyem njeher nga thehosting.me tani projektet smund ti besojme me hosteve shqiptare, ose te pakte te jete nje host qe te kete review te mire nga antaret ketu, ska nevoje te jete falas por me pagese nese ja vlen.
   
 5. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,027
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  108
  A edhe ti ke qen i hostuar tek Thehosting.me ahahah edhe une njejt si ti edhe prej ateher veq sherbimet e huaja zgjedh pasi shume me kane zhgenje keta te thehosting.me
   
 6. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  282
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  53
  pershendetje te gjithve, per serioz mund te pyetni Sg1 sepse i ka websitet te hostuara tek ne me pages, ne funksionojm nga viti 2013.
   
 7. Ethnic Albania

  Ethnic Albania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  118
  Pikë nga trofetë:
  53
 8. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  282
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  53
 9. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  282
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pasi nuk kishte interesim per hosting mbrenda 2 ditve oferta vazhdon deri sa te plotsohen 10. 2 i kan mar (@Ethnic Albania dhe @rebelisistemit ) edhe 8 kan ngelur :)

  gjith te mirat
   
 10. Arjon Hajdaraj

  Arjon Hajdaraj Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nese ka mundesi edhe 1 per mua!
   
 11. lindorkastrati19

  lindorkastrati19 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Edhe nje per mua


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 12. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe per mua qe bon :)
   
 13. Factory

  Factory Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje..me duhet nje host per domainin www.bodycupp.top
  kam nje faqe te mjekesis alternative dhe me duhet nje host qe ta kete trafikun pa limit.
  faleminderit
   
 14. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hmmm
   
 15. Arjon Hajdaraj

  Arjon Hajdaraj Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 16. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  282
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  53
  pershendetje i nderuar ju pres te me shkruani ne pm ose fb, te mi jepni te dhenat e-mail, domain etj cka nevojitet :)
   
  Arjon Hajdaraj pëlqen postimin.
 17. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Faleminderit per kete sherbim falas per "HOSTING", sa pash ka te gjitha elementet e duhura per ti permbushur plotsisht nevojat qe na duhen. dhe nje her FALEMINDERIT, uroj te vazhdojm me tutje edhe me pakot te tjera premium... SUKSESE
   

Shpërndaje faqen

Loading...