1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

10 Paketa Hosting Premium FALAS!

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Mr darki, 1 Nëntor 2018.

Tags:
 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  100
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  une e shkruva kupon code amo tash pom qon te paypal me pagu
   
 2. Mr darki

  Mr darki Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shiko dhe njehere, duhet ta kesh te aaktivizuar te paneli.

  Kuponi vlen vetem per hosting, nese ben regjistrim domain duhet te besh pagesen e domain-it dhe perfiton hosting. Kjo oferte nuk ofron domain falas.
   
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  100
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  flm shum tash um boni
   
 4. Enis Abdullahu

  Enis Abdullahu Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Vetem se deshta ta provoj dhe punoka super Faleminderit shumm !
   
 5. Mr darki

  Mr darki Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te lutem.
   
 6. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka ende paketa te lira?!
   

Shpërndaje faqen

Loading...