1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes 10 k bitcoin (cash, Tirane)

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Albcrypto, 8 Gusht 2018.

 1. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  58
  Çmimi:

  94% te vleres momentale
  Pershendetje, shes 10k bitcoin me 94% te vleres , te interesuarit tme kontaktojne inbox ose te len numer telefoni.
   
 2. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  10 mije BTC apo 10mije EURO ne vlere BTC?
   
 3. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Aha e kuptova 10k BCH
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  895
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Jo 10k euro ose dollar ne btc jo ne bch.

  Cash dmth me lek ne dore ose cash
   
 5. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  58
  10.000$ btc-15.000 btc$, pagesa 94% e vleres cash
   
 6. bitcointirana

  bitcointirana Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shiko mesazhet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...