1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje 1 pyetje per facebook bussines a mund me hup faqen ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Suad Cara, 16 Janar 2022.

1. Suad Cara

Suad Cara Anëtar

Postimet:
    2
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    prsh dikush ma kerkoj kete invitation me e shtu fan pagen ketu ,. nese e bej a e humb faqen time ? se me tha qe mund te fitosh para ne fakt ajo do te paguaj ,a mund ta humb faqen ne fakt e kom pranu kete .por faqen nuk e shtova tek kjo per shkak se kam frik se e humb ?

2. KastriotKoti

KastriotKoti Anëtar i Njohur

Postimet:
    625
    Pëlqimet:
    111
    Pikë nga trofetë:
    73
    Mos e prano se scam koka dikush tenton me ta mar faqen nese ti e pranon i jep access te plot me hek edhe adminin permes ati buissnes manager.

Suad Cara pëlqen postimin.
  3. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    3,201
    Pëlqimet:
    1,162
    Pikë nga trofetë:
    343
    e ke biznes te verifikuar me dokumenta? Nese jo mos bej gabim te shtosh persona qe nuk i njeh nga afer.

Suad Cara pëlqen postimin.
  4. Suad Cara

Suad Cara Anëtar

Postimet:
    2
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Falimiderit ! kete se disha a mund ta mar a jo.

jo se kam , FLM se disha thash mos ka ndonje mundesi per nje partner ne to , se un si kam reklamat por ta vendoj aty por me siguri kerkon ta mare se ishte e vendosur dhe donte te behej shpejt ! . prandaj thash te futem ne forum te pyes nje here .
    flm

Last edited by a moderator: 23 Janar 2022

Shpërndaje faqen

Loading...