1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje 1 pyetje per facebook bussines a mund me hup faqen ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Suad Cara, 16 Janar 2022.

 1. Suad Cara

  Suad Cara Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  prsh dikush ma kerkoj kete invitation me e shtu fan pagen ketu ,. nese e bej a e humb faqen time ? se me tha qe mund te fitosh para ne fakt ajo do te paguaj ,a mund ta humb faqen ne fakt e kom pranu kete .por faqen nuk e shtova tek kjo per shkak se kam frik se e humb ?
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  625
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mos e prano se scam koka dikush tenton me ta mar faqen nese ti e pranon i jep access te plot me hek edhe adminin permes ati buissnes manager.
   
  Suad Cara pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,201
  Pëlqimet:
  1,162
  Pikë nga trofetë:
  343
  e ke biznes te verifikuar me dokumenta? Nese jo mos bej gabim te shtosh persona qe nuk i njeh nga afer.
   
  Suad Cara pëlqen postimin.
 4. Suad Cara

  Suad Cara Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Falimiderit ! kete se disha a mund ta mar a jo.

  jo se kam , FLM se disha thash mos ka ndonje mundesi per nje partner ne to , se un si kam reklamat por ta vendoj aty por me siguri kerkon ta mare se ishte e vendosur dhe donte te behej shpejt ! . prandaj thash te futem ne forum te pyes nje here .
  flm
   
  Last edited by a moderator: 23 Janar 2022

Shpërndaje faqen

Loading...