1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

1 logo plzz

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Impo$$ible, 3 Mars 2010.

 1. Impo$$ible

  Impo$$ible Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Tung me duhet 1 logo 250 250 madhesia emrin ecpils energy me posht Runnit Baiser WestMC te jet e rregulluar me ndonje shej te repit :$
   
 2. uck_aksh

  uck_aksh Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po perafersisht a mundesh me vizatu si ke deshir me u dok


  [​IMG]
   
 3. Impo$$ible

  Impo$$ible Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qfare do se pom vyn sa ma shpejt
   

Shpërndaje faqen

Loading...