1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

1# Albania Public Arena & 1# Albania Deathmatch Arena

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga valdrin fetoshi, 23 Dhjetor 2012.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Jane hapur serverat me te ri te Counter Strike 1.6

  1# Albania Public Arena & 1# Albania Deathmatch Arena

  Me ip-te:

  176.9.17.49:27015 & 176.9.17.49:27024

  Connect Now :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...