1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

♛ Përdor PayPal në Kosovë dhe Shqiperi - Pa limite 2015

Tema tek 'Mësime' e hapur nga leotrim77, 25 Dhjetor 2014.

 1. besfortshalatech

  besfortshalatech Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  funksionon veq dueht keni kujdes tek IP, nese gjith lagjja e ka IP e njejt athere veq keni mu ngul per 24h e kini limited duhet me i qu documents tana
   
 2. besfortshalatech

  besfortshalatech Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. Endrit Rexhepi

  Endrit Rexhepi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Problemi i njejt me mu.
   
 4. shemsedin

  shemsedin Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  na qka jemi nkosove si tja bajm per nr te telefonit qysh me shkru.ose mos me shkru hiq
   
 5. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,058
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  83
  Shkruje te Shqipnis se Kosoves nuk ki,
   
 6. shemsedin

  shemsedin Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  psh e kam nr ipko. hymja automatikisht osht +355 kjo veq sa mos me lan zbrazet ky nr nuk funksionon .a nevoitet nr për ndonje konfirmim
   
 7. shemsedin

  shemsedin Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a mundet dikush me më tregu për hapjen e paypal si me ja ba për nr telefoni qysh me shkru.se nr nevoitet për konfirmime nga paypal. te na nuk funksionon +355 qysh me ba kete pun aktive.
   
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  se pari normal nese e qet faturen e kekut ty te figuron shteti i kosoves e nese e qet shtetin e kosoves ti duhesh veq ne shpi me qel paypal ose me nje fjal qat vend qe e ke qel qaty veq duhesh me qel e dyta windraw mun ne kosove me ba me karten e zez rajfajzenit ose teb star cart mirpo nese ta heton ta fut limitin edhe ma kfit e ki qe mun e hjek se sje shtet qe e ka pranu paypali e sa i perket leotrim me verifiku eshte shum thjesht e qel pini te shkon ne bank form transaksionit PP1234 keshtu te shkon pini ama apet se apet ki me pas probleme se po mshelin llogari shum e sa per windraw sta ndalon nese je me keto dy karta
   
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  po ti mos e qit albania aty ku duhet telin me ja dhan qite slovenia ose kosove nese eshte +383
   
 10. shemsedin

  shemsedin Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  dje kam marr visa electron ne raiffeisen a funksionon kjo kart
   
 11. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk e besoj veq karta e zez vete ti ne rajfajzen te kallxon cila te ban e se besoj qe te ban me kan gjermani apo tjeter shtet ban ama ne kosove karta e zez ne rajfajzen ose teb star card te bajn
   
 12. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,058
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  83
  Visa Electron e kom edhe un edhe bon pa problem
  Nuk mun me zgjedh Slovenia se u ndrru prefix, veq Kosovo 383, po PayPal se ka pranu Kosoven hala zyrtarisht si shtet, po ti zgjedhe Albania futja naj numer random edhe regjistrov tana.
   
 13. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  574
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  po at kodin qysh me marr se edhe mu spom ban me numer te ipkos qysh me ja ba
   
 14. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,058
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  83
  aha nuk e di tash e paskan bo me kod se ma heret nuk u kon me kod
  veq nese e merr naj numer prej naj kujt qe osht i shqipnis me verifiku
   
 15. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  574
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  Leje se e rregullova por prej kurit muj me transferu pare prej pro credit bank e mi qit ne paypal se ktu koka mbas 3 dite te vjen informimi po spo di .
   
 16. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,065
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  133
  Po funksjonon pa problem , VISA Electron .
   
 17. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,065
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  133
  Nuk mundesh me i qit ne PayPal , mundesh me bo veq pages edhe me pranu pagesen , po ashtu mundesh me i transferu prej PayPal ne Credit Cart , ndersa prej Credit Cartes ne PayPal nuk mundesh .. Osht fjala per ne Kosov ...
   
 18. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,058
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  83
  E lidh kartelen masi ta konfirmojsh me ni kod qe ta kan qu edhe ta kan kallxu banka qat kod, tana mun me pagu me pare prej karteles qa i ki e me pagu me PayPal
   
 19. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  574
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te cila bank me shku me marr kartelen cila asht ma e mire edhe qe nuk kushton shum
   
 20. helius

  helius Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  kom disa paqartsi, tek pjesa e verifikimit t limited account jan dy seksione :Confirm your address edhe Credit Cart statement(pasqyra bankare),
  A kish mujt mem dal naj problem nese tek verifikimi i adreses( ne faturen e rrymes) eshte ne emri i naj antari tjeter te familjes ndersa ne credit card statement(pasqyren bankare) shfaqet emri im.
   

Shpërndaje faqen

Loading...