1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

•Windows KVM Vps • Oferta nga DaciHost

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 10 Janar 2018.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje

  Nga sot jan edhe dy oferta per Windows VPS , si ne vijim.


  WIN-SSD1
  1/2 dedicated CPU core @ 3.6GHz
  2GB DDR3 ECC RAM
  20GB SSD RAID-10 space
  1TB bandwidth @ 1Gbps
  1 IPv4 & IPv6 on request
  2Gbps DDoS protection
  KVM Virtualization
  USA Location
  Windows 2008 & 2012
  $10.00 / muaj ose 8euro
  LINKU PER POROSI
  ==========================
  WIN-SSD2
  1 dedicated CPU core @ 3.6GHz
  4GB DDR3 ECC RAM
  40GB SSD RAID-10 space
  2TB bandwidth @ 1Gbps
  1 IPv4 & IPv6 on request
  2Gbps DDoS protection
  KVM Virtualization
  USA Location
  Windows 2008 & 2012
  $18.00 / muaj ose 15euro
  LINKU PER POROSI

  Per qdo pyetje urdheroni.
  Dardani
   
  Last edited: 10 Janar 2018
 2. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18

  Pershendetje,

  Ke mundesi te na shpjegosh kete bisede se qfare ka ndodh ne kete link i ke:?

  http://bongs.nstars.org/t39-fuck-you-dacihost
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te them te drejten se kam bo kete bised ndoshta dikush nga stafi dhe paska ngja para 2 viteve kjo bised me sa e pash po behet fjale per nje llogari qe ky ka paguar $5 ne ndonje oferte diku per webhosting i ka mbaru afati dhe ka desht me e pagu edhe per vitin tjeter ashtu njejt , sdi qa te them me shum.
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  73
  paska dasht te dhenat e adminit :D dhe me pa vet ai se kur i mbaron useri
   

Shpërndaje faqen

Loading...