1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Çka do te ndodhe me Bitcoinin kete vit?

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga BurimBushi, 6 Korrik 2018.

?

A mendoni se do te ndodh sikur ne foto ?

 1. Po

  1 vote(s)
  7.1%
 2. Jo

  7 vote(s)
  50.0%
 3. Do te ndodhe sikur ne foton e Pare

  3 vote(s)
  21.4%
 4. Do te ndodhe sikur ne foton e Dyte

  3 vote(s)
  21.4%
 1. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  337
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  [​IMG]

  [​IMG]

  Cila mendoni se do te ndodhe ?
   
  Last edited: 6 Korrik 2018
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,562
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ose rritet ose bjen hala :p
   
  BurimBushi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...