1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Çka është Stratis?

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Hektor, 29 Dhjetor 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Jane zhdukur te gjithe ata traderat e fuqishem :p sepse crypto eshte deshtim lol
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Bitcoin is a bubble.
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Really? o_O
   
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  I Guess no.
  Shume kujt ne Shqiperi/Kosove i ka humbur interesimi mbi monedhat.
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Sepse shqiptaret duan leke te thjeshte dhe te shpejte. Kjo gje nuk eshte e mundur.
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 6. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  447
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  53
  E kem pas nifar @phoenix na knaqke muhabet kanihere , edhe ai i ka hjeke minerat prej rrymes mdoket :p
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...