1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Çfare mendimi keni per kete faqe?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga ALBKOS Marketing, 7 Qershor 2021.

Tags:
  1. ALBKOS Marketing

ALBKOS Marketing Anëtar Fillestar

Postimet:
    88
    Pëlqimet:
    42
    Pikë nga trofetë:
    18
    Shpresoj te jeni mire nga kjo pandemi!
    Per momentin jam fokusuar tek nje portal sportiv, i cili menaxhohet nga une. Per momentin kam krijuar vetem faqen ne instagram dhe facebook, pasi te arrije nje shume te caktuar te ndjekesve do krijoje gjithashtu nje website e cila sjell me me teper informacion postimet qe une hedh tek mediat sociale. Pasi kam disa dite qe merrem me dizajn dhe do ju lutesha te shikoni pak postet nese jam duke hecur mire ne rrugen e dizajnimeve, dhe se cfare me qortoni ose me sugjeroni me shume per dizajnimet ose tek faqja. Pse e krijova kte faqe, pasi jam i apasionuar pas sportit dhe lajmeve sportive, dhe sipas analizave qe kam bere tek shumica e faqeve shqiptare ne instagram rreth kategorive sportive kam vene re qe ato i hedhin shum vone njoftimet e fundit dhe qe une i postoje ne kohe tek faqja ime, dhe mendoje qe kjo me con me perpara se disa faqe te tjera.
    Gjithashtu do ju kerkoja nje ndihme rreth emrit te faqes e cila quhet Arenasport.al , kete emer e kan dhe disa te tjere. Dhe po mendoja te vendosja nje emer te ri qe nuk e ka pasur asnje tjeter, pasi nuk i dihet mund te hapet probleme ne kohet ne vazhdim. Ju lutem me sugjeroni disa emra, do ju isha shum mirenjohes. prsh; dicka te till si: arenasport.al ; pjesaetrete ...etj

Faqja eshte: https://instagram.com/arenasport.al

Last edited by a moderator: 7 Qershor 2021
  2. Mr.Gh0$T

Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

Postimet:
    647
    Pëlqimet:
    199
    Pikë nga trofetë:
    73
    Mua mir me duket suksese , per emrat nk jm ekspert dhe smund te ndihmoj me kte pjes por pas mendimit tim beje websiten qe ta lexojn dhe jasht shtetit mos tjet gjuhe shqipe besoj qe do te nxjeri shum te ardhura nese do kesh trafik :)

3. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,901
    Pëlqimet:
    1,039
    Pikë nga trofetë:
    343
    Tani ose ti po i ngaterron gjerat ose une jam esell dhe nuk po i kuptoj.
    Cfare mendi dhe sugjerimi keron ti per dizajn? T'i themi xhaxhi Xhukenbergut te nderroje dizajn per ty? Apo ke ti autoritet per te ndryshuar dizajin e instagramit dhe te facebook? Apo mos ke autoritet per te ndryshuar fanellat e ekipeve?!
    Tani sa per emrin do te sugjeroje dhe Arena Sportive meqense do arena dhe sport.

4. ALBKOS Marketing

Postimet:
    88
    Pëlqimet:
    42
    Pikë nga trofetë:
    18
    Perher negativ je ti po ik amon, po nuk fole keq nuk te hecen dita.

5. tupac.al

tupac.al Anëtar Aktiv

Postimet:
    347
    Pëlqimet:
    367
    Pikë nga trofetë:
    98
    Edhe pse ska asgje negative aty, duhet ti marresh me seriozisht sesa replikat pozitive sepse ato negative te rrisin, te bejne me te forte per te nesermen.

Poshnjari dhe ALBKOS Marketing pëlqejnë postimin.
  6. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    2,901
    Pëlqimet:
    1,039
    Pikë nga trofetë:
    343
    Nuk jam negative, te kam pergezuar, uruar suksese dhe te dhashe ide per emrin.
    Por pyetjeve te mia nuk i je pergjigjur akoma.

7. .#Pr!nCe

.#Pr!nCe Anëtar Aktiv

Postimet:
    252
    Pëlqimet:
    62
    Pikë nga trofetë:
    28
    Tash nese don me bo ket portal sportiv ndrro emer me koh se ke me pas probleme ligjore nese bohesh i fort najher
    Arenasport eshte brend shum i madh dhe i fort ne ballkan

ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
  8. ALBKOS Marketing

Postimet:
    88
    Pëlqimet:
    42
    Pikë nga trofetë:
    18
    Po vlla, do ja ndrroj e kam cek edhe ne shkrim.

Shpërndaje faqen

Loading...