1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

web

 1. HardWorker
 2. genni
 3. aran92
 4. SmileGranit
 5. SherifSheremetaj
 6. urankajtazi
 7. urankajtazi
 8. BlackEagle
 9. BlackEagle
 10. Edison Shyti
 11. MaksIm1233
 12. genni
 13. Taboo
 14. Alkeo
 15. urankajtazi
 16. Leka niti
 17. Kujtim05
 18. normalokuu
 19. Arsi IT
 20. sp0nTeX