1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

money

 1. Mr.Gh0$T
 2. Englishmen
 3. NikeZzy
 4. Blerton
 5. enneaa
 6. Kingking12a
 7. Kingking12a
 8. Kingking12a
 9. Albcrypto
 10. C0d3r1
 11. enneaa
 12. itz@lum1
 13. *VLORI*
 14. ArianIdrizaj