1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

javascript

 1. armend zeqiri
 2. besiank
 3. KNO3
 4. KMN
 5. KNO3
 6. Unnamed83
 7. KMN
 8. urankajtazi
 9. Lindon12
 10. BlackEagle
 11. urankajtazi
 12. arbenshabiu
 13. Tripx