1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

itshqip

 1. Elisa gjerkaj
 2. BlackEagle
 3. Valon Esati
 4. Valon Esati
 5. LorentK
 6. Alkeo
 7. Leka niti
 8. shkelzeni04
 9. enneaa
 10. bi0
 11. boom3rang
 12. Hellbeing
 13. boom3rang