1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

fanpage

 1. bthaci
 2. Aldi1234
 3. bthaci
  Kush ka fanpage 10k dua ta blej! Me leni 1 nr kontakti ose fb.
  Temë nga: bthaci, 20 Prill 2020, 0 replies, tek forumi: Depo
 4. Albozr
 5. Albozr
 6. Pajtim-H
 7. suadcara
 8. suadcara
 9. NANO
 10. suadcara
  75k me shumic amerik dhe europ
  Temë nga: suadcara, 6 Janar 2019, 1 replies, tek forumi: Depo
 11. EddieN
 12. suadcara
 13. Adigashipr
 14. Freeman
 15. @Alvi
 16. HardWorker
 17. olsi26431
 18. cold-trojan
 19. fm3
 20. Johnny