1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. erjoni1
 2. erjoni1
  Thank u my friend
  Postuar nga: erjoni1, 6 Korrik 2022 tek forumi: Biseda të Lira
 3. erjoni1
 4. erjoni1
 5. erjoni1
 6. erjoni1
 7. erjoni1
 8. erjoni1
 9. erjoni1
 10. erjoni1
 11. erjoni1
 12. erjoni1
 13. erjoni1
 14. erjoni1
  Welcome my friend
  Postuar nga: erjoni1, 30 Mars 2022 tek forumi: Prezantimi
 15. erjoni1
 16. erjoni1
 17. erjoni1
  LOL
  Postuar nga: erjoni1, 30 Janar 2022 tek forumi: Ueb Hosting dhe Domaine
 18. erjoni1
 19. erjoni1
 20. erjoni1
  Edit button
  Postuar nga: erjoni1, 22 Janar 2022 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje