1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. Aldi1234
 2. Aldi1234
 3. Aldi1234
 4. Aldi1234
 5. Aldi1234
 6. Aldi1234
  mqs kam rrugen prandaj
  Postuar nga: Aldi1234, 2 Mars 2022 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 7. Aldi1234
 8. Aldi1234
  nuk e hap se e kam porovu
  Postuar nga: Aldi1234, 26 Shkurt 2022 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 9. Aldi1234
 10. Aldi1234
 11. Aldi1234
 12. Aldi1234
 13. Aldi1234
 14. Aldi1234
 15. Aldi1234
 16. Aldi1234
 17. Aldi1234
 18. Aldi1234
 19. Aldi1234
 20. Aldi1234