1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. genni
 2. genni
 3. genni
  Shkruj PM ta dergoj link edhe stats.
  Postuar nga: genni, 13 Shkurt 2021 tek forumi: Shitje
 4. genni
  Pak 2k, 5k qe mundesh me gjet me kontakto!
  Postuar nga: genni, 12 Shkurt 2021 tek forumi: Shitje
 5. genni
 6. genni
 7. genni
 8. genni
 9. genni
 10. genni
  Dergoma dhe mua!!:):)
  Postuar nga: genni, 2 Maj 2020 tek forumi: Mësime
 11. genni
 12. genni
 13. genni
 14. genni
 15. genni
 16. genni
 17. genni
 18. genni
 19. genni
 20. genni