1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. DailyTeCh
  Po i treti
  Postuar nga: DailyTeCh, 24 Maj 2022 në ora 12:10 tek forumi: Biseda të Lira
 2. DailyTeCh
 3. DailyTeCh
  Sa e pagun
  Postuar nga: DailyTeCh, 12 Maj 2022 tek forumi: Blerje dhe ndërrime
 4. DailyTeCh
  Mire se erdhe
  Postuar nga: DailyTeCh, 29 Prill 2022 tek forumi: Prezantimi
 5. DailyTeCh
  Mire se erdhe
  Postuar nga: DailyTeCh, 29 Prill 2022 tek forumi: Prezantimi
 6. DailyTeCh
 7. DailyTeCh
 8. DailyTeCh
  Mire se erdhe,!
  Postuar nga: DailyTeCh, 1 Prill 2022 tek forumi: Prezantimi
 9. DailyTeCh
 10. DailyTeCh
 11. DailyTeCh
 12. DailyTeCh
 13. DailyTeCh
 14. DailyTeCh
 15. DailyTeCh
  Gëzuar !
  Postuar nga: DailyTeCh, 1 Janar 2022 tek forumi: Biseda të Lira
 16. DailyTeCh
  Ok beje nje video tutorial
  Postuar nga: DailyTeCh, 24 Dhjetor 2021 tek forumi: Mësime
 17. DailyTeCh
 18. DailyTeCh
 19. DailyTeCh
  [img]
  Postuar nga: DailyTeCh, 14 Dhjetor 2021 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 20. DailyTeCh