1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. RinoorT
  Edhe ashtu
  Postuar nga: RinoorT, 20 Maj 2022 në ora 19:05 tek forumi: Projektet Tuaja
 2. RinoorT
  Me pelqeu videoja shum suksese :p
  Postuar nga: RinoorT, 17 Maj 2022 në ora 21:52 tek forumi: Video Interesante
 3. RinoorT
 4. RinoorT
 5. RinoorT
 6. RinoorT
 7. RinoorT
  +1
  Postuar nga: RinoorT, 10 Prill 2022 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 8. RinoorT
 9. RinoorT
 10. RinoorT
 11. RinoorT
 12. RinoorT
 13. RinoorT
 14. RinoorT
 15. RinoorT
 16. RinoorT