1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. berl01
 2. berl01
 3. berl01
 4. berl01
 5. berl01
 6. berl01
 7. berl01
 8. berl01
 9. berl01
 10. berl01
 11. berl01
 12. berl01
  Ok
  Postuar nga: berl01, 6 Dhjetor 2020 tek forumi: Android
 13. berl01
  [IMG] Eshte marka hugo si ky foto
  Postuar nga: berl01, 6 Dhjetor 2020 tek forumi: Android
 14. berl01
 15. berl01
  Profile Post

  Android rom

  Android rom
  Status update by berl01, 19 Shkurt 2020
 16. berl01
 17. berl01
 18. berl01
 19. berl01
 20. berl01