1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. miraxh
 2. miraxh
  shume mire pa asnje problem
  Postuar nga: miraxh, 6 Korrik 2021 tek forumi: Microsoft Windows
 3. miraxh
  une e bera windows 11 xD FOTO
  Postuar nga: miraxh, 4 Korrik 2021 tek forumi: Microsoft Windows
 4. miraxh
 5. miraxh
 6. miraxh
 7. miraxh
 8. miraxh
 9. miraxh
 10. miraxh
 11. miraxh
 12. miraxh
 13. miraxh
 14. miraxh
 15. miraxh
 16. miraxh
 17. miraxh
 18. miraxh
 19. miraxh
 20. miraxh