1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rezultatet e kërkimit

 1. beni20
 2. beni20
  dërgon në pm. lunkun
  Postuar nga: beni20, 25 Qershor 2021 tek forumi: Microsoft Windows
 3. beni20
 4. beni20
  dergoma a mundesh
  Postuar nga: beni20, 19 Shkurt 2021 tek forumi: Punimet Tuaja
 5. beni20
 6. beni20
 7. beni20
 8. beni20
 9. beni20
  +1
  Postuar nga: beni20, 31 Maj 2019 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 10. beni20
 11. beni20
  Profile Post Comment

  Shkruj ma.kjart shoki

  Shkruj ma.kjart shoki
  Profile Post Comment by beni20, 18 Shtator 2018
 12. beni20
 13. beni20
 14. beni20
  U leshu iso 11.3[IMG]
  Temë nga: beni20, 29 Mars 2018, 0 replies, tek forumi: iOS
 15. beni20
 16. beni20
 17. beni20
 18. beni20
 19. beni20
 20. beni20